Vláda s účinností ode dne 23. listopadu 2020 od 00:00 hod. do dne 12. prosince 2020 do 23:59 hod.: omezuje provoz knihoven tak, že se zakazuje jiný výdej než předem objednaných výpůjček a jejich vracení přes výdejní okénko nebo bezkontaktně.

Vážení čtenáři,

od úterý 24.11. 2020 jsme pro Vás připravili okénko pro příjem (vrácení vypůjčených knih) a výdej objednaných knih v 1. patře knihovny.

Pro půjčování knih platí následující pravidla:

Osobní nebo telefonické objednání knih k vypůjčení není možné.

Vypůjčené knihy lze vrátit pouze přes výdejní okénko

ZPŮSOBY REZERVACE KNIH K VYPŮJČENÍ:
1) prostřednictvím Google formuláře

2) prostřednictvím papírové žádanky

PROSTŘEDNICTVÍM Google formuláře

• Knihy, které budete chtít připravit k vypůjčení, si prosím, zarezervujte prostřednictvím Google formuláře uvedeného na webových stránkách knihovny zde
  • nezapomeňte si nejdříve v našem katalogu zjistit, zda tituly nejsou již půjčené. Pokud by tak nastalo, rezervaci můžete provést prostřednictvím  Vašeho čtenářského konta.
  • počet knih je z personálních důvodů omezen na pět
  • knihy budou připraveny k vyzvednutí nejdříve dva pracovní dny od jejich objednání.

Na odložení z poličky a telefonické objednávky nebude možné z časových důvodů reagovat.

PROSTŘEDNICTVÍM PAPÍROVÉ ŽÁDANKY

• žádanku si můžete vyplnit v přízemí ve vstupních prostorách knihovny (jméno čtenáře, titul, den a čas vyzvednutí) a vložíte ji do boxu pro příjem objednávek knih k vypůjčení. Doba vyřízení žádanek je stejná jako při objednání přes Google formulář – tj. dva pracovní dny

Rezervace, které na Vás již čekaly před uzavřením knihovny, si můžete vyzvednout kdykoliv během naší výpůjční doby.

Žádáme Vás o trpělivost při vracení knih a vyřizování objednávek.

Dále Vás prosíme o dodržování pokynů, které jsou umístěny při vstupu do knihovny.

Otevírací doba knihovny se nemění

Po – zavřeno

ÚT 9-12, 13:00-17:30

ST  9-12, 13:00-16:00

ČT  9-12, 13:00-17:30

PÁ  9-12, 13:00-15:30

Sobota 5. 12. 2020 zavřeno.