Připravujeme na říjen

VÝSTAVY:

• The Tap Tap načerno - výstava kreslených vtipů o lidech s hendikepem. Všechny vybrané vtipy prošly tvrdou cenzurou členů kapely The Tap Tap. Potrvá do 14. října.
  • Kostky v knihovně - LEGO - hračka, která zaujme malé i velké. Výstava modelů z této stavebnice je k vidění do 14. října.
  • Společná výstava obrazů - Vladimír Chadt: Jihočeská krajina a Bohuslav Sýba: Cesta zpátky. Vernisáž proběhne v pátek 21. října od 17 hodin. Obrazy budou zdobit prostory knihovny do 18. listopadu.

I TY MŮŽEŠ MÍT SVOJI KNIHU
aneb Jak jsem se stal spisovatelem - beseda se spisovatelem, básníkem, redaktorem, editorem, členem Obce spisovatelů ČR a Jihočeského klubu Obce spisovatelů Františkem TYLŠAREM.
Čtvrtek 20. října od 17 hodin.

SETKÁNÍ NAD POHLEDNICEMI
Víte, co je postcrossing? Projekt, umožňující výměnu pohlednic mezi registrovanými uživateli z celého světa. Podle oficiálních statistik se k červenci 2016 tohoto projektu zúčastnilo více než 630 tisíc lidí z 208 různých zemí. Ti společně poslali více než 36 milionů pohlednic, které společně urazily více než 186 miliard kilometrů!
Terezka Bierlová ze Soběslavi se postcrossingu účastní od listopadu 2014 a zaslala do celého světa již 300 pohlednic a 303 pohlednic obdržela!
Chcete-li se dozvědět více, přijďte na setkání s Terezkou.
Úterý 25. října od 17 hodin.

TVŮRČÍ DÍLNA
Na podzimní prázdniny připravila u nás paní Michaela Huslarová vyrábění technikou tupování. Děti si mohou vyrobit omyvatelné prostírání či pouzdro na poklady, maminky a doprovod originální šperky.
Příspěvek na vyrábění je dobrovolný, paní Huslarová by jej ráda věnovala ve prospěch sbírky na svákovskou křížovou cestu.
Čtvrtek 27. října od 14 do 18 hodin.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a těšíme se na setkání s vámi!