Knihovna v dubnu

Úterý 5. 4. od 17 hodin - "Moje chvilka slávy" - naším hostem bude pan Václav Melcer ze Soběslavi. Podělí se s námi o své zážitky z plavby po moři, ukáže fotografie ze svých cest, ale představí se nám i jako konstruktér.

Čtvrtek 7. 4. od 17 hodin - Vernisáž výstavy ZUŠ Soběslav

Čtvrtek 14. 4. od 17 hodin - Beseda o zdraví a pro zdraví - chiropraktik Ing. Vincenc Lászlo nám poradí, jak pomoci svému tělu, aby lépe pracovalo a nebolelo.

Čtvrtek 21. 4. od 17 hodin "Vyrobte si vlastní vůni" - přijďte si nasát vůni léčivých vonných olejů a odneste si vlastnoruční BIO olej na pleť, povídáním o aromaterapii doprovodí Klára Csirková.

Úterý 26. 4. od 17 hodin a čtvrtek 28. 4. od 17 hodin - "Pastelkování aneb knihovna antistresově" - zkuste si s námi vymalovat antistresové omalovánky. Vlastní pastelky vítány. Z kapacitních důvodů je třeba se přihlásit přímo v knihovně.