Březen - měsíc čtenářů

Středa 2. 3. od 17 hodin - "Sny v Soběslavi" - seminář Víta Hrušky o práci se sny.

Sobota 5. 3. od 9 do 12 hodin - Sobotní provoz

Středa 9. 3. od 17,30 hodin - "JArní POdvečer Poezie" -recitace básní z pera Hany Veselé a Věry Hanzalové za hudebního doprovodu Ivy Hovorkové.

Úterý 15. 3. od 9,30 hodin pro Klub dobrovolníků a od 17 hodin pro veřejnost - "Trénování paměti" - kurzy povede trenérka Gabriela Sokolová Loskotová.

Čtvrtek 17. 3. od 17 hodin - "Každá žena může být krásnější" - povídání a ukázka líčení s Petrou Jiráčkovou.

Pátek 1. 4. od 17 hodin - "Noc s Andersenem" - pro přihlášené děti

Po celý měsíc výstava "Jak se žije v Senior-domě" - výstava fotografií a výrobků soběslavského Senior-domu.

Programy pro školy - se žáky 2. tříd si zahrajeme Modrou pohádku, pro 8. třídu jsme připravili ve spolupráci s Centrem Globálního rozvojového vzdělávání NaZemi interaktivní dílnu "Šaty dělají člověka... A kdo dělá šaty?"

Dobrovolníci v knihovně - Scházíme se každé úterý od 9,30 hodin