Sny v Soběslavi


Jak mohou sny noci doplnit sny našeho skutečného života?

Sny máme všichni, ale každý se na ně díváme jinak. Někdo si sny pamatuje, někdo si je vykládá pomocí snáře, jiný je během pěti minut zapomene. Pro mě jsou sny hravou, kreativní technikou, jak lépe poznat sám sebe, a pracovat na svém osobnostním rozvoji. Sny jsou celistvé, ovlivňují a propojují tělo, mysl i duši. Vědomá práce se sny je prevencí. Sny nám ukazují směr či podněty, které jsme během dne zaznamenali, které jsou pro nás důležité, ale nevšimli jsme si jich. Umožní nám soustředit se na jednu věc a tím se osvobodit od trýznění, že nejsme dokonalí a nestihneme všechny úkoly. Pak je možné věci nejen udělat, ale i dodělat.

Při našem setkání vám poradím, jak podpořit, aby se vám sny zdály, abyste si je pamatovali či se případně probudili a zapsali si je.
Ukážu vám, jak můžete ovlivnit hloubku a kvalitu spánku.
Nabídnu možnosti, jak dál se sny pracovat na kvalitě osobního života.

Vít Hruška
jsem osobní kouč a pracuji s pozitivními i negativními pocity ve vztazích, v rodině. Pomohu vám nalézt vaše skutečné příčiny současných životních situací. Jsem průvodcem při hledání, porozumění a posílení našich rolí v životě, v přijetí sama sebe.


Vstupné dobrovolné
Budete-li se cítit obdarováni, můžete obdarovat zase Vy mě.
 

 

 
Čtenářské konto
Číslo Vaší průkazky:
PIN (RRMMDD):

Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Administrátor
Banner