Týden knihoven

Pondělí 1.10. - Knihovna pro seniory - posezení s pozvanými nejstaršími čtenáři - od 14 hodin.

Úterý 2.10. - Irisdiagnostika, oko - do duše okno - beseda na téma jak a čím posílit imunitní systém, pitný režim a možnosti irisdiagnostiky - od 16.45 hodin.

Středa 3.10. - Život na Podkarpatské Rusi - beseda s promítáním fotografií - od 17 hodin.

Čtvrtek 4.10. - Moje chvilka slávy - již potřetí si užije svoji chvilku slávy pan Jaroslav Pražma. Tentokrát představí svou další knihu "Na severozápad od Soběslavi" - od 17 hodin.

Sobota 6.10. - Sobotní provoz - zájemci mohou využít služeb konzultanta zdravé výživy pana Miroslava Němce - od 9 hodin.

Výstava Loutky mezi knihami - originální dřevěné loutky jihočeských divadelních souborů a umělců - po celý měsíc říjen.