Kostarika - Indie - Mongolsko

Putovní fotografická výstava

- je společnou prací studentek gymnázií: Anety Dedkové ze Soběslavi, Dominiky Hádělové z Krnova, Dominiky Imrichové z Dubé a Hany Vackové z Olomouce

- se zaměřuje na tři země, které pravděpodobně nenajdete na seznamu nejfrektovanějších destinací českých turistů - ať již kvůli vzdálenosti nebo kvůli obavám z exotických nemocí. Studentky využily zkušeností z cest samotných organizátorek letní školy nebo těžily z osobních zkušeností.

- zahrnuje několik témat, jako kulturu, přírodu či život na vesnicích a ve městech, a představuje nám tak propastné rozdíly mezi naším životem a životem lidí v těchto zemích.

- vznikla jako jeden z výstupů Letní školy rozvojové spolupráce, pořádané Katedrou rozvojových studií Přírodovědecké fakulty UP v Olomouci.