Připravujeme na květen

"Barevné korálky" - Výstava prací dětí z Mateřské školy Nerudova Soběslav - po celý měsíc květen - vernisáž výstavy ve středu 9.5. od 16,30 hodin.

5.5. od 9 do 12 hodin - Sobotní provoz, konzultant zdravé výživy Miroslav Němec

10.5. od 17 hodin - Jak na výchovu aneb nejlépe vychovaní jsou ti, které nikdo "nevychovával" - přednáška Mirka Vojáčka

12.5.-13.5., vždy od 9 do 18 hodin - Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou - na kurz je třeba se předem přihlásit v knihovně nebo na tel. 606 503 902.

17.5. od 17 hodin - Beseda k 150. výročí založení Sokola - besedovat budou pamětníci Sokolské jednoty v Soběslavi

24.5. od 16,30 hodin - Putování do Konstantinopole aneb poselství sv. Rostislava, knížete Moravského - přednášející vladyka Kryštof, arcibiskup pražský a metropolita Pravoslavné církve českých zemí a Slovenska.