Týden knihoven

Letošním mottem je "PATNÁCTÝ KRAJ ČESKÉ REPUBLIKY - KRAJ KNIHOVEN". V centru našeho zájmu jsou především naši uživatelé, chceme však v knihovně přivítat i ostatní veřejnost. Na co se mohou návštěvníci soběslavské knihovny těšit?

Pondělí 3. října od 14 hod. - Posezení s pozvanými nejstaršími čtenáři

Středa 5. října od 17 hod. - "Vzpomínky na LADU" - beseda a promítání s Jiřím VETÝŠKOU, sběratelem šicích strojů a autorem knihy "90 let značky Lada" o šicích strojích a lidech kolem nich.

Pátek 7. října od 19 hod. - "Můj pobyt v USA" - povídání a projekce s Naďou BÁRTOVOU nejen o USA, ale i o zkušenostech s předškolní výchovou v mezinárodní Montessori škole.

Sobota 8. října od 9 hod. - "Marcipánový podzim" - tvůrčí dílna pro dospělé. Z kapacitních důvodů je třeba se na dílnu přihlásit přímo v knihovně nebo na tel. 606 503 902.