Připravujeme na duben

Pátek 1.4. - Noc s Andersenem - celostátní akce - přihlášené děti nocují v knihovně.

Sobota 2.4. od 9 do 12 hod. - Sobotní provoz

Sobota 2.4. od 9,30 hod. - Konzultant zdravé výživy Miroslav Němec Vám poradí s Vašimi zdravotními problémy.

Úterý 5.4. od 17 hod. - Setkání nad kronikou města - kronikářka Marie Klimešová vypráví o práci kronikářky a ukáže nám kroniku Soběslavi.

Středa 6.4. od 16 hod. - Vernisáž výstavy MŠ DUHA - výtvarné práce dětí budou vystaveny celý měsíc duben.

Sobota 9.4. - neděle 10.4. - Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou - Pro velý zájem pořádáme již potřetí! Ověřte si i Vy, že dokážete víc, než si myslíte! Na kurz je třeba se přihlásit v knihovně.

Úterý 12.4. od 16 hod. - Cukrové Velikonoce - tvůrčí dílna - vyrábíme z marcipánové hmoty. Na dílnu je třeba se z kapacitních důvodů přihlásit v knihovně.

Čtvrtek 21.4. od 17 hod. - Rodiče v nás - další z cyklu přednášek Mirka Vojáčka.

Dobrovolníci v knihovně - scházíme se každé úterý od 10 hodin a pomáháme neziskovým organizacím.

Irisdiagnostika - Jitka Hanzalová provádí vyšetření a pracuje s klienty v dubnu v úterý 5.4 a v úterý 19.4. Zájemci se mohou objednat na tel. 732 867 571.

Konzultace Mirka Vojáčka - Mirek Vojáček nabízí možnost osobní terapie a "odblokování" metodou Zdeňky Jordánové po domluvě na tel. 777 215 823.