Provozní doba dětského oddělení o jarních prázdninách:

O jarních prázdninách, ve dnech od 16. do 19. února 2010, bude oddělení pro děti a mládež otevřeno i v dopoledních hodinách.

Celý článek...

 

Výstava v knihovně:

Srdečně zveme na výstavu ve vestibulu knihovny. V únoru zde vystavují své práce žáci výtvarného kroužku MŠ, ZŠ speciální a Praktické školy Rolnička.

 

Nejprodávanější knihy roku 2009:

Svaz Českých knihkupců a nakladatelů zveřejnil žebříček nejprodávanějších knih uplynulého roku. Hledejte inspiraci pro vlastní četbu...

 

Buddhismus na západě:

Čtvrteční večer 28. ledna byl v soběslavské knihovně ve znamení buddhismu. Cestující učitel Radek Růžička seznámil návštěvníky s hlavními myšlenkami buddhismu. Přednášku zakončili účastníci krátkou meditací.

 

Adventní dílna

Nakladatelství Anagram pro naši knihovnu uspořádalo již druhou tvůrčí dílnu, tentokrát adventní. Konala se v sobotu 5. prosince. Lektorka Lada Valová si pro nás opět připravila rozmanitý program: prostírání ubrousků na vánoční stůl, výrobu svícnu z květináče ubrouskovou technikou a skládání dárkové taštičky. Výsledkem našeho snažení byly krásné dekorace, které určitě potěší všechny účastnice i jejich blízké.

 
Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Administrátor
Banner