Noc s Andersenem 2017

Jak jsme strávili letošní nocování v soběslavské knihovně? Program jsme věnovali 20. narozeninám Harryho Pottera - připomněli jsme si kouzelné formule, uvařili Lektvar proti nudě, objevili vlastní kouzelnou rostlinu, našli Kámen mudrců... Navštívili jsme loutkářskou dílnu souboru Karromato a nesměla chybět ani návštěva hradního sklepení :-)
Děkujeme všem, kteří s námi nocovali, maminkám za skvělé buchty a sladkosti, divadlu Karromato za pozvání a studentce Illy za pomoc při přípravě programu.
Všichni jsme si to krásně užili!!! Fotografie... 

 

JArní POdvečer POezie

Přijďte si k nám užít další nádherný podvečer poezie - ve čtvrtek 6. dubna od 17,30 hodin.
Čekají Vás básně z pera Hany Veselé a Věry Hanzalové za hudebního doprovodu Ireny Molíkové a zpěvu Ivany Tőrőkové.
Těšíme se na Vás!

 

Noc s Andersenem 2017

V pátek 31. března se naše knihovna připojí k celostátní akci Noc s Andersenem a přihlášené děti čeká kouzelná noc v knihovně. Těšíme se!

 

Sobotní provoz

Městská knihovna bude otevřena také v sobotu 1. dubna od 9 do 12 hodin.
Můžete si přijít vypůjčit knihy, časopisy, zvukovou knihu, společenskou hru nebo se jen přijít podívat na výstavu Mateřské školy Nerudova Soběslav "Rok s pohádkovými skřítky".

 

Beseda o historii Sokola

Tělovýchovná jednota Sokol Soběslav srdečně zve na besedu ke 155. výročí založení Sokola - ve čtvrtek 23. března od 17 hodin.
Besedovat budou pamětníci Sokolské jednoty v Soběslavi. Vzpomeneme sokolských sletů, historii Sokola v našem městě a nahlédneme do kroniky Sokola.
Těšíme se na Vás!

 
Čtenářské konto
Číslo Vaší průkazky:
PIN (RRMMDD):

Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Administrátor
Banner