Sobota 7.9. NEBUDE, OTEVŘENO sobota 14. 9.

V rámci soběslavských slavností, které se budou konat v sobotu 14. 9., bude knihovna otevřena od 10-18 hodin.

První sobota 7. 9. bude knihovna ZAVŘENA.

 

Literárně-hudební beseda Miroslav Tota

Zveme Vás na literárně hudební besedu "Každý má aspoň jednu knihu ve své duši", která se bude konat 24.9. od 16:30 hodin. Jihočeský spisovatel Miroslav Tota zde pokřtí svou novou knihu Zabil jsem. Celou akci budou provázet známé písně kytaristy pana Jaroslava Dvořáka.


 

Autorské čtení Olga Stehlíková

Milí čtenáři,
ve spolupráci se spolkem Soběslávka Vás zveme na autorské čtení básnířky Olgy Stehlíkové, držitelky ceny Magnesia Litera za poezii, které se bude konat 24. 7. od 18:00.

 

UPOZORNĚNÍ!

Milí čtenáři, nejprve bychom Vás rádi informovali o tom, že naše knihovna přešla na modernější knihovnický systém. S tím souvisí i změna katalogu a vstupů do něj.

Již nefunguje vstup do čtenářského konta na naší úvodní stránce. (Snažíme se tuto "položku" odstranit). Do svého konta vstoupíte následovně: Otevřete naše webové stránky - rozkliknete si katalog - přihlásíte se vpravo nahoře stejnými údaji, jako jste používali doposud.

Dále bychom se chtěli omluvit všem uživatelům internetu v naší knihovně za jeho nefunkčnost. Vyskytly se jisté technické problémy, na kterých se však intenzivně pracuje.

Prosíme Vás také o shovívavost při volání na pevnou linku do knihovny. Jelikož se přechází na digitální připojení, máme k dispozici pouze jeden telefon, který je umístěn ve 2. patře. Není tedy v některých případech možné, abychom stihli telefon vzít při půjčování knih. Proto nás raději kontaktujte na naši e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Na všech technickým problémech se pracuje a my Vám děkujeme, že budete trpěliví, než se vše dá zpátky do pořádku.

 

 

Výstava amatérských fotografií paní Jiřiny Prágrové

 

Zveme Vás na výstavu amatérských fotografií "Za památkami a přírodou" paní Jiřiny Prágrové z Klenovic.

Výstava potrvá od 9. 7. do 30. 8.

Vernisáž výstavy se bude konat 9. 7. od 16 hodin.

 

 
Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Administrátor
Banner